STAROŽITNOSTI - JANKOVSKÝ MICHAL - idatabaze.czNábytek - idatabaze.cz

Akce pořádané galerií

ANTIQUE, veletrh starožitností NOVOMĚSTSKÁ RADNICE
11. - 14. 4. 2019

Aktuality

Cena Asociace starožitníků za nejlepší obchod roku 2014
a za nejlepší expozici jarního veletrhu ANTIQUE 2015

Cena prezidenta Asociace starožitníků z podzimního veletrhu ANTIQUE 2017 za sochu Josefa Drahoňovského alegorie Hudby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

O nás

Zabýváme se prodejem kvalitních a stylových starožitností všeho druhu z různých období (dominuje ale secese, art deco a 19. století), zvlášť s důrazem na starožitné sklo, výtvarné umění (obrazy a sochy), sběratelsky zajímavý starý porcelán a kameninu, starožitné šperky, starožitné předměty ze stříbra a stylově zajímavý nábytek a interiérové doplňky, jako jsou hodiny, svítidla, kazety, ozdobné a užitkové nádoby a podobně. Rádi nabízíme různé objekty českého kubismu, často jsou to předměty vyráběné v rámci sdružení Artěl.

Od roku 2014 nově spolupracujeme s internetovým starožitnictvím Czechantik.cz, kde jsou naše starožitnosti rovněž k zakoupení. V této internetové galerii starožitností si můžete prohlížet starožitné šperky, starožitné obrazy, starožitné sklo, starožitný nábytek a mnoho dalšího.